Cześć, to jest bardzo ładna choinka, która jest nagrodą w gwiazdkowym badylowym konkursie.

Zadanie jest proste. Czekamy na Wasze zdjęcia zrobione przed nowym Badylem (na terenie Rynku Manufaktury) lub tym na OFF Piotrkowskiej. Fotki opublikujcie na Instagramie z hashtagami #badylarzkwiatycieteweurofii #BadylNaGwiazdke. Koniecznie oznaczcie nas na swoich zdjęciach.

Na jakie fotki czekamy?

Pod neonem, nad neonem, w środku kwiaciarni i na zewnątrz, jak wolicie. Liczymy na Waszą kreatywność. 😉 Wysyłajcie zgłoszenia do 22.12.2018, a następnego dnia ogłaszamy wyniki!


Regulamin konkursu:

→ Z udziałem w konkursie wiąże się podanie danych osobowych. Dane będą wykorzystywane tylko do celów przeprowadzenia konkursu i wyłonienia zwycięzców. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska w razie zwycięstwa w konkursie.

→ Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagrody jest Badylarz – Kwiaty cięte w euforii.

→ Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia z kwiaciarnią Badylarz na terenie Manufaktury lub OFF Piotrkowskiej.

→ Zwycięża jedno najciekawsze zgłoszenie. Nagrodą dla zwycięzcy jest choinka o wartości 150zł do odbioru osobistego w jednej z naszych kwiaciarni w Łodzi.

→ Konkurs rozpoczyna się wraz z publikacją konkursowego wpisu i trwa do 22 grudnia 2018 roku do godziny 23:59. Zdjęcia publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.

→ Zwycięskie zdjęcie zostanie wybrane przez przedstawicieli organizatora konkursu.

→ Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania treści które, wedle jego uznania, naruszają dobre obyczaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *