Bukiet naszych badyli może nie będzie lekiem na całe zło, ale na pewno sprawi, że dzień stanie się trochę lepszy. Poniżej znajduje się galeria zdjęć kwiaciarni Badylarz w Łodzi. Zobacz ją, a później biegnij do nas po kwiaty. Badylarz to nasza kwiaciarnia w Łodzi, a w zasadzie to dwie! Jedna w samym centrum na OFF Piotrkowska Center, a druga na Bałutach na rynku Manufaktury.

 

Galeria którą za za chwilę zobaczysz zawiera wykonane przez nas przykładowe bukiety, wieńce lub lasy w szkle oraz wybrane realizacje ślubne. Zdjęcia pochodzą z sesji ślubnych państwa młodych, prywatnych sesji zdjęciowych oraz prywatnego archiwum naszych badyli 🙂 Galeria kwiaciarni jest przez nas sukcesywnie rozbudowywana, lecz ze względu na to, że stronę aktualizujemy  raz na jakiś czas. Po najświeższe zdjęcia i informacje zachęcamy do zajrzenia na nasze profile kwiaciarni Badylarz – kwiaty cięte w euforii w Łodzi na Facebooku lub Instagramie.

Inne zdjęcia naszych produktów możecie znaleźć również w zakładkach:
Oferta kwiaciarni Badylarz
Ślub
Cennik lasów w szkle

Jeżeli po obejrzeniu galerii zdjęć odczuwasz potrzebę zamówienia jakiegoś ładnego bukietu, lub po prostu masz ochotę z nami porozmawiać, niezbędne dane znajdziesz TUTAJ
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, przyjmiemy wasze zamówienia lub po prostu „pożyczymy Wam miłego dnia” 🙂

Zachęcamy Was również do zajrzenia na naszego bloga. Na blogu poruszamy kwestie doboru odpowiedniego bukietu ślubnego, pielęgnacji lasów w szkle, piszemy trochę o roślinach.  Od czasu do czasu dzielimy się również naszą wiedzą i spostrzeżeniami.

Tymczasem, miłego oglądania!

 

Galeria – powrót na stronę główną