W czasach PRL-u badylarzem określano przedsiębiorcę – ogrodnika specjalizującego się w uprawie roślin w szklarniach lub pod folią. Określenie, które ujęło za serducho poprzednich właścicieli kwiaciarni przy Piotrkowskiej działa na nas tak samo. Jesteśmy badylarzami – czarujemy kwiatami. Chociaż zawsze trzymamy je z dala od folii.

Dzisiejszy Badylarz to my – Luiza i Mateusz. Po przejęciu kwiaciarni przy OFFie na początku 2018 roku wykorzystujemy swoją pasję i doświadczenie zbierane przez lata m.in. w rodzinnym gospodarstwie ogrodniczym, w trakcie studiów czy w modnych łódzkich kwiaciarniach.

Badylarz to kwiaty cięte w euforii. Ale uwierz, w tym szaleństwie jest metoda. Każdego dnia układamy badyle, “ubierając” emocje w ich jedyny i niepowtarzalny język. Wiesz o co chodzi – kiedy róża całą sobą pragnie zostać miss turnusu,  konwalie cicho szepczą o najpiękniejszych uczuciach. 😉

Badylarz to kwiaciarnia w Łodzi, a my jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz nas przy OFF Piotrkowskiej – w samym sercu miasta, oraz na Rynku Łódzkiej Manufaktury, w sąsiedztwie kina Cinema City i kręgielni Grakula.