Czy wiecie, że za każdym razem gdy ktoś dostaje Badylarzowy bukiet, to gdzieś na świecie rodzi się jednorożec?
Chociaż w Łodzi te mityczne stworzenia mają swoją stajnię i nawet jeden dorobił się swojego pomnika, to historia z narodzinami nie została przez nas nigdy zweryfikowana, niemniej jednak z Waszych doniesień wiemy, że nasze bukiety okolicznościowe potrafią zdziałać cuda.

Chcesz powiedzieć kocham, lecz nie wiesz jak, a może ktoś strzelił focha i przeprosić byś chciał. W jednym i drugim przypadku nasze bukiety okolicznościowe sprawdzą się znakomicie. Najlepsze jest to, że wcale ale to wcale nie musisz znać się na kwiatach. Wystarczy, że podasz nam kolorystykę w jakiej chcesz zamówić bukiet oraz kwotę, którą chcesz na niego przeznaczyć, nieznacznie może nam też pomóc informacja z jakiej okazji będzie wręczany. Te trzy informacje pozwolą nam na przygotowanie odpowiedniej do okoliczności kompozycji kwiatowej, która wierzymy, że zadowoli obdarowaną osobę. Pamiętaj, że zaręczyny lub przeprosiny to nie jedyne okazje, przy których można podarować kwiaty. Podaruj bukiet na imieniny, urodziny lub tak po prostu w ramach wdzięczności za obecność, a na pewno poprawisz komuś humor na cały dzień.
Wpadnij do naszej kwiaciarni w biurowcu HI Piotrkowska (wejście od Al. Mickiewicza, obok banku PKO), a my zrobimy to co potrafimy najlepiej – ukręcimy Ci bukiet!

PS. Możesz także zadzwonić do nas wcześniej i zamówić bukiet z odbiorem osobistym o konkretnej godzinie oczywiście w godzinach pracy naszej kwiaciarni, które wraz z aktualnymi numerami telefonów znajdziesz w zakładce kontakt.

Więcej zdjęć naszych bukietów znajdziecie na naszym Instagramie.

Czarodziejami nie jesteśmy i chodzić do Hogwartu, nie chodziliśmy, ale jak zajdzie taka potrzeba i oczywiście będzie technicznie taka możliwość to wyczarujemy Ci bukiet jaki tylko sobie wymarzysz.

Jeżeli planujesz zamówić u nas bukiet z dużej ilości kwiatów jednego gatunku, daj nam przynajmniej kilka dni na przygotowanie się, kwiaty pod specjalne zamówienia, aby mieć pewność, że na pewno będą, musimy odpowiednio wcześnie zamówić. O ile bukiet z 20 czerwonych róż możemy przygotować tego samego dnia lub z dnia na dzień tak już kilkadziesiąt róż odmiany gałązkowej do jednego bukietu, to ilość standardowo niedostępna
„na stanie”. Możesz mieć jednak pewność, że bukiet z różnego rodzaju kwiatów w dowolnej kolorystyce zrobimy Ci praktycznie od ręki, bez znaczenia, czy wpadniesz do nas z niezapowiedzianą wizytą, czy zamówisz go telefonicznie godzinkę wcześniej przed odbiorem. Poniżej możesz zobaczyć niektóre z naszych bukietowych realizacji, a nóż widelec, któryś wpadnie Ci w oko.