Jesteś na drugim końcu świata, a Twoja druga (lepsza?) połówka mieszka w Łodzi i ma dziś urodziny?
Nic straconego! W Badylarzu zamówisz kwiaty z dostawą pod same drzwi!

Dostawa kwiatów w Łodzi #1
Czyż nie jest piękny?
Czy można się mu oprzeć?

Wiemy jak przygotować bukiet, tak aby wyraził więcej niż 1000 słów, czy też po prostu, zobrazował jedno wielkie „dziękuję” lub „przepraszam”.
Uwierz, chcąc zamówić bukiet kwiatów z dostawą na terenie Łodzi, możesz nam zaufać.

Jeżeli chcesz zamówić bukiet z dowozem, najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z kwiaciarnią pod numerem telefonu 570 044 570. Otrzymasz wtedy informację, o dostępności kwiatów, przybliżonym czasie realizacji zamówienia i ustalisz błyskawicznie wszystkie inne szczegóły 🙂
Jest to najszybsza droga składania zamówień, nie tylko tych na dowóz, ale i tych z odbiorem osobistym.

Dostawa kwiatów w Łodzi, to koszt 25 zł. Zależnie od natężenia ruchu, bukiet może zostać dostarczony nawet w ciągu godziny od momentu złożenia zamówienia. Kwiaty dostarczamy za pośrednictwem firmy – Green Cab Taxi. Kierowcy dokładają starań, aby bukiet dojechał w dobrej kondycji do rąk, do których ma zostać dostarczony.

Zamówienia przyjmujemy w godzinach pracy kwiaciarni: Pon – Sob: 9.00 – 19.00, Ndz: 11.00 – 16.00.
Poza godzinami pracy możesz napisać do nas na Facebooku, Instagramie lub Mailowo 🙂

Do wykonania usługi bukietu z dostawą, konieczne jest podanie Imię osoby, do której mają zostać dostarczone kwiaty, jej adresu (mile widziane wskazówki ułatwiające dla dostawcy, jeżeli miejsce jest gdzieś ukryte), numeru telefonu oraz godziny dostawy. Bez podania tych danych nie możemy zrealizować usługi.


Ważne jest, aby osoba, do której ma trafić bukiet (lub jakikolwiek inny odbiorca), była dostępna pod podanym adresem o wskazanej godzinie dostawy. W przeciwnym razie bukiet wraca do nas i jesteśmy obciążani dodatkowymi kosztami transportu, przez firmę Green Cab, a usługę dostarczenia kwiatów w takim przypadku uznajemy za zrealizowaną!


Zastanawiasz się, na jaki bukiet się zdecydować? Po prostu podaj nam kwotę, za którą chcesz zamówić bukiet oraz orientacyjną kolorystykę. My zrobimy swoje czary mary i wszystko będzie dobrze 🙂


Płatności można dokonać BLIK – iem przez telefon lub przelewem.

Poniżej kilka wskazówek oraz przykładowe bukiety wraz z orientacyjnymi cenami

  • Klasycznej wielkości bukiet to koszt około 150 zł
  • Chcąc zamówić bukiet w kwocie pomiędzy 60 zł a 150 zł, najlepiej zdać się na nas, dobierzemy najbardziej odpowiednie kwiaty w stosunku wielkość – cena – wygląd.
  • Nie przyjmujemy zamówień na bukiety poniżej 60 zł
  • Kwiaty wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
  • KWIATY SEZONOWE (np. piwonie i jaskry) nie są dostępne cały rok
  • BUKIETY Z DUŻEJ ILOŚCI RÓŻ PROSIMY ZAMAWIAĆ Z KILKUDNIOWYM WYPRZEDZENIEM 🙂

Inne nasze bukiety, można zobaczyć tutaj