Wydaje nam się, że nikogo nie oszukamy mówiąc, że kochamy się w kwiatach ciętych. Można powiedzieć, że jest to miłość euforyczna, ale to już pewnie wiecie skoro właśnie zwiedzacie stronę naszej kwiaciarni „Badylarz – Kwiaty cięte w euforii”. Tak kochani, w Łodzi, w Badylarzu, kwiaty tniemy w euforii. Jeżeli nie wierzycie, to koniecznie odwiedźcie nas osobiście w biurowcu Hi Piotrkowska.

Kwiaty cięte jakie są, każdy widzi, mogą być okrągłe, podłużne, rozłożyste, cienkie i grube (kwadratowych jeszcze nie widzieliśmy, ale w sumie, całe życie przed nami). Na pierwszym miejscu naszego prywatnego rankingu kwiatów ciętych znajdują się piwonie, po piętach depczą im bardzo sezonowe jaskry, a trzecie miejsce na podium zajmują hortensje ex aequo z różą gałązkową odmiany Bombastic. Poza wymienionymi gatunkami, uwielbiamy całe mnóstwo innych kwiatów, ale te z podium mają specjalne miejsce w naszym florystycznym sercu <3

Jeżeli zastanawiacie się jakie kwiaty można u nas kupić, to poniżej zamieszczamy listę najpopularniejszych gatunków kwiatów ciętych, większość z nich znajdziecie u nas w kilku odmianach. W stałej sprzedaży w naszej kwiaciarni w Łodzi posiadamy także zielone gałązki eukaliptusa i pistacji. Znajdziecie u nas także suszone trawy pampasowe, najprawdziwszą w świecie bawełnę oraz inne suszone kwiaty, które ozdobią Wasze wnętrza na długie miesiące. Jeżeli więc macie ochotę pobawić się w domorosłego florystę, to możecie kupić u nas wszystkie kwiaty i zieleń na sztuki i ułożyć z nich własną kompozycję w domowym zaciszu. Lecz jeśli akurat nie jesteście w nastroju na takie igraszki, na miejscu przygotujemy Wam bukiet z kwiatów, które najbardziej wpadły Wam w oko.

Lista dostępnych u nas kwiatów ciętych w stałej i sezonowej sprzedaży. Zajrzyjcie również na nasz Instagram.

Alstromeria (łac. Alstromeria)
Ananas (łac. Ananas)
Anemony (łac Anemone)
Anturium (łac. Anthurium)
Aster (łac. Aster)
Bouwardia (łac. Bouvardia)
Celozja (łac. Celosia)
Chryzantema (łac. Dendranthema)
Cymbidium (łac. Cymbidium)
Dalia (łac. Dhalia)
Dziurawiec (łac. Hypericum)
Eukaliptus (łac. Eucalyptus)
Eustoma (łac. Lisianthus)
Frezja (łac. Freesia)
Gerbera (łac. Germini)
Gipsówka (łac. Gypsophila)
Goździk (łac. Dianthus)
Hortensja (łac. Hydrangea)
Jaskier (łac. Ranunculus)
Kapusta ozdobna (łac. Brassica)
Karczoch (łac. Cynara)
Leukad (łac Leucadendron)
Limonium (łac. Limonium)
Makówki (łac. Papaver)
Mikołajek (łac. Eryngium)
Ostrokrzew okółkowy (łac. Ilex)
Ostróżka (łac. Delphinium)
Piwonia (łac. Paeonia)
Protea (łac. Protea)
Róża (łac. Rosa)
Ruskus (łac. Ruscus)
Tulipan (łac. Tulip)
Tweedia (łac. Oxypetalum)
Waxówka (łac. Chamelaucium)

Kwiaty cięte w Badylowym obiektywie