Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wyglądałoby Wasze mieszkanie, gdybyście przekształcili je w domową mini dżunglę? Nie jesteście pewni jakie rośliny doniczkowe będą odpowiednie do świeżo wyremontowanego salonu o południowej ekspozycji, a może po prostu macie upatrzone ciekawe rośliny, o które chcielibyście powiększyć swoją domową kolekcję zielonych przyjaciół. Zajrzyjcie do Badylarza, w naszych kwiaciarniach, w stałej sprzedaży posiadamy bardzo dużą ilość gatunków i odmian kwiatów doniczkowych.

Stromanthe, Aglaonema, Homalomena – jeżeli przez myśl przeszła Ci kiedykolwiek chęć posiadania rośliny doniczkowej, a wymienione nazwy bardziej kojarzą Ci się z zaklęciami z Harrego Pottera, a nie z przyrodą, śmiało możesz wpaść do naszych kwiaciarni w Łodzi. Chętnie podpowiemy, która nazwa pasuje do którego kwiatka, a dodatkowo doradzimy Ci, na jakim stanowisku najlepiej go postawić i jak często go podlewać.

Oczywiście te trzy wymienione w tym akapicie, to nie jedyne rośliny jakie możesz u nas kupić. Nasze półki uzupełniamy na bieżąco ciekawymi odmianami, zarówno gorącymi nowościam, takimi jak Mikado Gold lub Syngonium Emerald Gem jak i znanymi od wielu, wielu pokoleń klasykami – Monstera Deliciosa, Pilea Peperomioides (popularny pieniążek), Philodendron Selloum. Czasami pojawiają się u nas prawdziwe perełki, mieliśmy okazy takie jak Philodendron Painted Lady, Philodendron Pink Princes, Spatiphyllum Gemini (wybarwiony na biało skrzydłokwiat) lub Monstera Variegata (wybarwiona na biało monstera).

Nie będziemy Was dłużej zanudzać, poniżej możecie zobaczyć zdjęcia roślin, które mamy lub mieliśmy w sprzedaży. Jeżeli upatrzycie sobie jakąś roślinę, przed wybraniem się do nas warto skorzystać z zakładki kontakt zadzwonić lub napisać do nas i upewnić się czy aktualnie mamy ją w aktualnie. Na koniec chcielibyśmy również dodać, że przykładamy wiele uwagi aby sprzedawane przez nas rośliny były zadbane i jak najwyższej jakości. Jesteśmy również w stałym kontakcie z lokalnymi hodowcami roślin doniczkowych oraz wieloma importerami kwiatów zza granicy, więc jeżeli aktualnie nie posiadamy w sprzedaży „Twojego najskrytszego pragnienia” napisz do nas, zobaczymy co uda się zrobić.