Wszystko co chcielibyście wiedzieć o kwiaciarni Badylarz – kwiaty cięte w euforii. Znajdziecie nas w biurowcu Hi Piotrkowska – w samym centrum miasta Łodzi.

W czasach PRL-u badylarzem określano przedsiębiorcę – ogrodnika specjalizującego się w uprawie roślin w szklarniach lub pod folią. Określenie, które ujęło za serducho poprzednich właścicieli kwiaciarni w centrum Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej, działa na nas tak samo.
Jesteśmy badylarzami – czarujemy kwiatami, chociaż zawsze trzymamy je z dala od folii.

Dzisiejszy Badylarz to my – Luiza i Mateusz. Na początku 2018 roku zostaliśmy właścicielami kwiaciarni na OFF Piotrkowska Center w Łodzi. Od tamtej pory do tworzenia bukietów i kompozycji kwiatowych wykorzystujemy swoją pasję i doświadczenie. A te zbieraliśmy przez lata m.in. w rodzinnym gospodarstwie ogrodniczym, w trakcie studiów oraz podczas licznych szkoleń i warsztatów florystycznych. W grudniu 2018 roku otworzyliśmy dla Was drugi punkt, na rynku łódzkiej Manufaktury. W trakcie trwania pandemii, w 2020 roku podjęliśmy decyzję o zmianie lokalizacji z OFF Piotrkowska, na oddalony o zaledwie 500 metrów dalej lokal w biurowcu Hi Piotrkowska.

Tak powstało nasze nowe dziecko, nowy dużo większy Badylarz i to w samym centrum Łodzi! Gdzie wraz z naszymi florystkami staramy się wzbudzać uśmiechy na twarzach osób obdarowanych naszymi kwiatami.

Kwiaciarnia Badylarz Hi Piotrkowska

 

Badylarz to kwiaty cięte w euforii. Ale uwierz, w tym szaleństwie jest metoda. Zawsze układamy badyle, ubierając emocje w ich jedyny i niepowtarzalny język. Wiesz o co chodzi – kiedy róża całą sobą pragnie zostać miss turnusu a konwalie cicho szepczą o najpiękniejszych uczuciach 😉 

W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim dbałością o detale i odpowiednią jakością materiałów. Mowa tu o kwiatach i roślinach, z którymi na co dzień obcujemy.  Kwiaty to twór wyjątkowo delikatny i niestety jego piękno nie trwa długo. Dlatego naszym głównym celem jest wydłużenie tego czasu do maksimum. Udaje nam się osiągnąć to poprzez odpowiedni dobór jak najświeższego materiału roślinnego, jego obróbkę, odpowiedni dobór odżywek oraz codziennej pielęgnacji, to jest wymianie wody, podcinaniu końcówek czy też pozbywaniu się zbyt szybko psujących się kwiatów. 

Każde ze składanych przez Was zamówień traktowane jest indywidualnie, uwielbiamy kiedy piszecie do nas na Facebooku lub Instagramie lub po prostu dzwonicie do nas i składacie zamówienia według schematu „poproszę bukiet za (tu określona kwota i orientacyjna kolorystyka) w waszym stylu na (tutaj konkretny dzień i godzina odbioru”. Czujemy wtedy, że całkowicie nam ufacie i właśnie to zaufanie motywuje nas do dalszego rozwoju naszych kwiaciarni, naszego personelu i nas samych.
Nie ważne czy szukasz kwiatów ciętych, roślin, lasu w szkle czy też bukietu z unikatowych kwiatów, wszystko to znajdziesz w Badylarzu w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi.

Kwiaciarnia Badylarz, biurowiec Hi Piotrkowska w centrum Łodzi

Badylarz to kwiaciarnia w Łodzi, a my jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz nas w biurowcu Hi Piotrkowska – w samym centrum miasta Łodzi. UWAGA: OD 02.11.2021 nasza kwiaciarnia na rynku Manufaktury jest już nieczynna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.