Wianki, wianeczki, wianuszki. Jak zwał tak zwał, ale wianek wiankowi nierówny. Czy Badylarzowe wianki świąteczne są idealne? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że w ich przygotowanie wkładamy całe serducho i wszystkie swoje zdolności. Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się marzyć o nabyciu wianka świątecznego drogą kupna, to nie mogłeś trafić lepiej.

W okresie przedświątecznym, czy to Świąt Wielkiej Nocy, czy też Bożego Narodzenia nasza kwiaciarnia zamienia się w miniaturową fabrykę wianków. Kolorowe ozdoby, naturalne i żywe dodatki, trwała i niesypiąca się zieleń, to tylko niektóre z atrybutów charakteryzujących nasze świąteczne wyroby.
Wianki świąteczne, to nie jedyne świąteczne ozdoby dostępne w Badylarzu. Poza nimi spotkacie u nas także stroiki, choinki oraz inne ozdoby związane z aktualnie nadchodzącym świętem. Nieważne, czy mieszkasz w Łodzi, czy jesteś tutaj tylko przejazdem, jeżeli poszukujesz tematycznych dekoracji do zaaranżowania swojego domu lub szukasz ciekawego świątecznego prezentu dla któregoś z Twoich bliskich, zajrzyj do Badylarza.

Świąteczne miesiące w naszej kwiaciarni to okres wzmożonej pracy i frywolnej twórczości. Bardzo lubimy ten czas, w którym pomiędzy kwiaty cięte, rośliny i bukiety, ukradkiem wkradają się gałązki jodły, żywotnika, sosny i jałowca. Przygotowujemy z nich zielone wianki, które następnie ozdabiamy bombkami, drewnianymi gwiazdkami, laskami cynamonu, plastrami pomarańczy, ostrokrzewem lub innymi ozdobami. Jest to dla nas pewnego rodzaju odskocznia od mocno kwiatowej codzienności.


Poza wiankami w sprzedaży posiadamy również małe choinki z żywego materiału, które ozdabiamy podobnie jak wianki. Na zamówienie wykonamy także girlandę na kominek lub adwentowe stroiki ze świecami. Ostatnimi czasy cieszy nas również rosnąca popularność zimowych bukietów na świąteczne stoły. W takim bukiecie mogą znaleźć się na przykład gałązki bawełny, ostrokrzewu, sosny wejmutki lub farbowanego eukaliptusa. Gałązki te są również często wybierane jako pojedyncze elementy dekoracyjne do wazonów i jak najbardziej możecie je u nas nabyć na sztuki w praktycznie dowolnej ilości. Wszystkie świąteczne dekoracje kupicie u nas od ręki lub zamówicie je na konkretny termin. Chcąc zamówić u nas świąteczną kompozycję wystarczy, że określisz nam pożądaną kolorystykę i budżet, którym dysponujesz. Zachęcamy także do inspirowania się zamieszczonymi poniżej zdjęciami naszych prac i pokazania nam przy składaniu zamówienia takiej, która najbardziej przypadła Ci do gustu. Będzie to dla nas duże ułatwienie i z chęcią przygotujemy podobną dekorację, specjalnie dla Ciebie.

UWAGA!

Średnica wianka zależy od sposobu jego uwicia, każdy z nas robi to inaczej. Dlatego też prosimy o wyrozumiałość. Istnieje możliwość zrobienia wianka w przybliżonej do oczekiwanej średnicy, jednak nie jesteśmy w stanie przyjąć zamówienia na wianek o średnicy z dokładnością co do centymetra.
Na cenę wianka wpływa głównie ilość i rodzaj wykorzystanych ozdób.

Aby ułatwić proces zamówienia, poniżej przygotowaliśmy zakres cen z przykładowymi wiankami i orientacyjnymi średnicami. Sprawdź całą ofertę naszej kwiaciarni.

W sprzedaży posiadamy także wyjątkowe kartki świąteczne Paperwords w cenie 15 zł za sztukę.

Galeria przykładowych kompozycji świątecznych