Chcesz zamówić bukiet, zarezerwować roślinę, wysłać kartkę z podróży albo powiedzieć, że prawdopodobnie jesteśmy najlepszą kwiaciarnią w Łodzi? Dzwoń lub pisz. Badylarz uwielbia wiadomości – nawet te elektroniczne.

Badylarz to kwiaciarnia w samym centrum Łodzi. Najszybciej skontaktujesz się z nami telefonicznie. Tą drogą również najlepiej rozeznasz się np. jakie lasy w szkle lub rośliny są dostępne na miejscu. Możesz też napisać do nas na Facebooku, Instagramie oraz mailowo, zdarza się jednak, że na wiadomości elektroniczne odpisujemy z małym opóźnieniem, szczególnie gdy mamy dużo zapytań i zamówień.

Biurowiec Hi Piotrkowska
ul. Piotrkowska 157A, 90-440 Łódź
Wejście od strony ul. Mickiewicza

NOWE Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Czwartek: 9:00 – 19:00
Piątek – Sobota: 9.00 – 19.00
Niedziela: 11.00 – 16.00

Mobile: +48 570 044 570
Mail: kontakt@badylarz.com

UWAGA: OD 02.11.2021 nasza kwiaciarnia na rynku Manufaktury jest zamknięta, zapraszamy do kwiaciarni w biurowcu Hi Piotrkowska.

Bukiet kwiatów na ten konkretny dzień i godzinę, najlepiej zamawiać przez telefon, a co najważniejsze telefonicznie szybko możemy ustalić wszystkie szczegóły, a także zdradzić jakie kwiaty mamy aktualnie dostępne. Chętnie doradzimy w kwestii kolorystyki bukietu, gatunku kwiatów lub po prostu zainspirujemy Cię do zaufania nam w 100 procentach i przygotowania bukietu według naszej inwencji twórczej 🙂

Badylarz to przede wszystkim ludzie. Dlatego pamiętaj, że możemy na przykład mieć chwilowe urwanie głowy lub tonąć w lawinie wiadomości. Więc gdy z jakiegoś powodu nie odpowiedzieliśmy na Twoją wiadomość przez dłuższy czas, zadzwoń do naszej kwiaciarni w biurowcu Hi Piotrkowska.

kwiaciarnia Badylarz

Z pewnością wiesz już, jak do nas trafić lub jak złożyć swoje pierwsze zamówienie, w związku z tym sprawdź naszą ofertę! 🙂

Facebook // Instagram